• Nástup žiakov 5. - 9. ročníka do školy

• Od 22. júna do 30. júna 2020 je možný dobrovoľný návrat pre žiakov 6. - 9. ročníkov do ZŠ.

Základné informácie:

Na základe zisteného záujmu od 22.6.2020 otvárame 5. až 9. ročník ZŠ.

• Pri prvom vstupe žiakov 5. - 9. ročníka je potrebné odovzdať triednemu učiteľovi písomné vyhlásenie o tom, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia a nemá nariadené karanténne opatrenie. Vyhlásenie boli odovzdané triednymi učiteľmi. Bez povinného vyhlásenia nebude možný vstup do školy.
            • Príchod žiakov od 07.30 – každý žiak absolvuje ranný filter – meranie telesnej teploty bezkontaktným teplomerom.
            • Vyučovanie žiakov 1. stupňa bude trvať 4 vyučovacie hodiny.
            • Vyučovanie žiakov 2. stupňa bude trvať 5 vyučovacích hodín.
            • Prevádzka ŠKD sa obnovuje podľa pôvodného režimu od 11.20 – do 15.30 hod.

Bližšie informácie k nástupu do škôl od 22. júna dostanú žiaci prostredníctvom triednych učiteľov.

Návrat žiakov do školy využijeme na:

• socializáciu žiakov,
            • uzavretie dištančného vzdelávania,
            • preberanie vecí v škole - pomôcky, oblečenie,
            • odovzdanie učebníc,
            • zhrnutie a vyhodnotenie celoročnej práce žiakov.

Slávnostné vyhodnotenie školského roka a rozlúčka s deviatakmi bude 26.6.2020.

Ukončenie školského roka a odovzdávanie vysvedčení bude 30.6.2020.

Žiakom, ktorí nenastúpia do školy, bude umožnené odovzdať učebnice a prevziať si vysvedčenie.

Pokyn RŠ v prílohe

• MDD

• Milé deti,

Dnes je Váš sviatok a mne je ľúto, že sa so všetkými z Vás nemôžem stretnúť osobne.

Chcela by som Vám v mene všetkých zamestnancov školy popriať všetko najlepšie k Vášmu sviatku MDD. Prajem Vám hlavne pevné zdravie, veľa šťastia, lásky a radosti. Nech Vás životom sprevádzajú len dobrí a milujúci rodičia, výborní a chápaví učitelia a perfektní ľudia navôkol. Nech Vás obchádza všetko zlé a nech sa Vám v živote splnia všetky priania.

A keďže nemôžeme byť dnes všetci spolu, aby sme Deň detí oslávili tak, ako po minulé roky, chcem Vám venovať jeden darček. Dnes si môžete vymeniť miesto so svojimi učiteľmi, ktorí Vás dva a pol mesiaca trápia rôznymi úlohami, dodržiavaním termínov a napomínaním. Dnes ste učitelia vy a máte povolené potrápiť svojich učiteľov rôznymi úlohami, ktoré pre nich vymyslite. Nezabudnite im stanoviť aj termín splnenia úloh. A samozrejme ich aj patrične ohodnotiť. Teším sa, že im vymyslíte náročné  otázky a úlohy. Dajte si na tom záležať.

Je to naše tajomstvo, učitelia o tom nevedia.

No a ešte jeden darček, dnes môžete oddychovať, relaxujte a tvorte úlohy pre učiteľov.

Dnešok patrí Vám!

Pekný sviatok detí Vám praje riaditeľka.

Žiaci 1. stupňa mali MDD na šk. dvore.

PS: Všetkým nám chýbate!